Kosmetika-Studio Twins - Ivana Kramná Opava

Ostrožná 33
Opava
74601
+420.739 301 881

https://www.facebook.com/Kosmetika-ve-studiu-Twins-1733468426887328/?ref=hl
kramnaivana@gmail.com

Omlazení pleti přístrojem a kosmetikou B.D.R. 

Beauty-defect-repair (BDR) je přístroj, který znovu vytváří přirozenou rovnováhu pokožky a snaží se o udržení jejího mladistvého vzhledu.Speciální stimulace v horní vrstvě pleti aktivuje přirozený regenerační proces, obnovuje její funkci a vyrovnává pleť. Produkty BDR jsou rychle absorbovány a transportovány do hlubších vrstev pleti, stimuluje se kolagenová syntéza, dochází k vyhlazení a vitalizaci. Systém ošetření BDR spolu s produkty BDR není zaměřen pouze na liftingové ošetření, při kterých dosahuje excelentních výsledků, ale i na řešení problematiky aknózní pleti, kdy ve výsledcích nezůstává pozadu za liftinkem. Ošetření je zcela bezbolestné, redukuje veškeré zánětlivé procesy a je naprosto sterilní. Jako u jednoho z mála se přípravky nanáší přímo i na oční víčka a samotné ošetření se provádí v oblasti očního okolí.

BDR stimuluje tvorbu přírodního kolagenu pleti, používá se při ztrátě elasticity pleti a její ochablosti, na vrásky mimické, tmavé kruhy a váčky pod očima, zmírňuje jizvy a vyrovnává barvu obličeje. Používá se na všechny typy pleti: suchá, hrubá, pórovitá i nečistá nebo citlivá i na pleť trpící kuperózou.

Metoda BDR je velice efektivní, budete překvapeni účinkem, výsledkem i odpočinkem..

Ultrazvuková špachle

04.05.2012 18:29

 

Také vám bývá nepříjemná ta bolestivější část jinak velmi příjemného kosmetického ošetření, při níž vám kosmetička manuálně čistí zanesené póry?

 

Nabízím Vám BEZBOLESTNOU alternativu – hloubkové čištění i peeling ultrazvukovou špachtlí!

Kosmetická ultrazvuková špachtle je přístroj na omlazení a vyčištění pokožky. Je výborným pomocníkem v kosmetickém ošetření pleti, kde je využívána k hlubokému peelingu, odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky, odstranění nadměrného mazu a nečistot z hloubky pórů. Kromě toho má působení ultrazvukové špachtle na pleti viditelný rozjasňující efekt a působí i na redukci vrásek, díky buněčné mikromasáži.

 

Při tomto druhu hloubkového peelingu a čištění pleti navíc odpadá riziko poškození drobných kožních kapilár (žilek) mechanickým drážděním a tlakem, takže je ošetření kosmetickou ultrazvukovou špachtlí doporučováno i k ošetření pleti velmi citlivé a pleti s teleangiektáziemi (již popraskanými žilkami).