Kosmetika-Studio Twins - Ivana Kramná Opava

Ostrožná 33
Opava
74601
+420.739 301 881

https://www.facebook.com/Kosmetika-ve-studiu-Twins-1733468426887328/?ref=hl
kramnaivana@gmail.com

Omlazení pleti přístrojem a kosmetikou B.D.R. 

Beauty-defect-repair (BDR) je přístroj, který znovu vytváří přirozenou rovnováhu pokožky a snaží se o udržení jejího mladistvého vzhledu.Speciální stimulace v horní vrstvě pleti aktivuje přirozený regenerační proces, obnovuje její funkci a vyrovnává pleť. Produkty BDR jsou rychle absorbovány a transportovány do hlubších vrstev pleti, stimuluje se kolagenová syntéza, dochází k vyhlazení a vitalizaci. Systém ošetření BDR spolu s produkty BDR není zaměřen pouze na liftingové ošetření, při kterých dosahuje excelentních výsledků, ale i na řešení problematiky aknózní pleti, kdy ve výsledcích nezůstává pozadu za liftinkem. Ošetření je zcela bezbolestné, redukuje veškeré zánětlivé procesy a je naprosto sterilní. Jako u jednoho z mála se přípravky nanáší přímo i na oční víčka a samotné ošetření se provádí v oblasti očního okolí.

BDR stimuluje tvorbu přírodního kolagenu pleti, používá se při ztrátě elasticity pleti a její ochablosti, na vrásky mimické, tmavé kruhy a váčky pod očima, zmírňuje jizvy a vyrovnává barvu obličeje. Používá se na všechny typy pleti: suchá, hrubá, pórovitá i nečistá nebo citlivá i na pleť trpící kuperózou.

Metoda BDR je velice efektivní, budete překvapeni účinkem, výsledkem i odpočinkem..

Laser Sparidon

29.12.2015 22:23

Biostimulační laser Sparidonn

 

Laser Sparidonn- můžeme používat na všechny typy pleti. Laser v kombinaci s laserovou kosmetikou  velmi dobře řeší stav vaší pokožky.

Laser je specifické světlo a světlo má jak je známo pro živé buňky zásadní význam.Živá buňka není schopná tak jako rostlina zpracovat denní světlo, ale dokáže velice dobře zužitkovat právě světlo laseru.

Laserové světlo povzbuzuje metabolismus každé buňky. Tento jev je nejzřetelněji vidět na urychlení hojení ran a jizev.

Při průchodu světla se zvyšuje prostupnost buněčných membrán, což vede k jeho výživě,zlepšení fungování a rychlejšímu dělení buněk.

Účinky laseru

  • regenerační - obnovení tkáně nebo její funkčnosti
  • protizánětlivé-léčení akné  + (pravidelná péče v domácím prostředí)
  • protibolestivé
  • imunologické-léčba oparů

Laser se používá na akné, vrásky, poruchy pigmentu,kuperózu-popraskané žilky,

-jizvy, i jizvy keloidní

-popáleniny

-lišej, strie, ošetření po permanentu

-regenerace nehtů, vlasů

- poleptání,omrzliny, začínající vitiligo

- alergická dermatitida

 

Laser ošetření se provádí 1x2 za měsíc preventivně cca 6 až 10 minut s využitím laserové kosmetiky. Při léčbě defektu (akné, jizvy) popřípadě vrásky dle doporučení kosmetičky.