Kosmetika-Studio Twins - Ivana Kramná Opava

Ostrožná 33
Opava
74601
+420.739 301 881

https://www.facebook.com/Kosmetika-ve-studiu-Twins-1733468426887328/?ref=hl
kramnaivana@gmail.com

Omlazení pleti přístrojem a kosmetikou B.D.R. 

Beauty-defect-repair (BDR) je přístroj, který znovu vytváří přirozenou rovnováhu pokožky a snaží se o udržení jejího mladistvého vzhledu.Speciální stimulace v horní vrstvě pleti aktivuje přirozený regenerační proces, obnovuje její funkci a vyrovnává pleť. Produkty BDR jsou rychle absorbovány a transportovány do hlubších vrstev pleti, stimuluje se kolagenová syntéza, dochází k vyhlazení a vitalizaci. Systém ošetření BDR spolu s produkty BDR není zaměřen pouze na liftingové ošetření, při kterých dosahuje excelentních výsledků, ale i na řešení problematiky aknózní pleti, kdy ve výsledcích nezůstává pozadu za liftinkem. Ošetření je zcela bezbolestné, redukuje veškeré zánětlivé procesy a je naprosto sterilní. Jako u jednoho z mála se přípravky nanáší přímo i na oční víčka a samotné ošetření se provádí v oblasti očního okolí.

BDR stimuluje tvorbu přírodního kolagenu pleti, používá se při ztrátě elasticity pleti a její ochablosti, na vrásky mimické, tmavé kruhy a váčky pod očima, zmírňuje jizvy a vyrovnává barvu obličeje. Používá se na všechny typy pleti: suchá, hrubá, pórovitá i nečistá nebo citlivá i na pleť trpící kuperózou.

Metoda BDR je velice efektivní, budete překvapeni účinkem, výsledkem i odpočinkem..

Omlazení pleti BDR

 
 
 
Použití technologie BDR (beauty defect repair) vyplňuje mezeru mezi kosmetickými salóny a estetickou chirurdií a dermatologií.

Více zde: https://www.fotoepilacebrno.cz/kosmetika/omlazeni-pleti-bdr/
 
Revoluční koncept omlazení pleti - koncept medicinské krásy. Aplikací konceptu BDR se znovu vytváří přirozená rovnováha pokožky a udržuje mladistvý vzhled. Konceptem BDR nahrazujeme invasivní zákroky jako injekční odstranění vrásek, nebo operativní lifting obličeje bez skalpelu. Pro klienty, kteří tyto zákroky odmítají je tu vyjímečná alternativa " koncept medicinské krásy"
 
 
Co je na BDR konceptu zvláštního?
BDR (beauty defect repair) koncept dosahuje okamžité  viditelné a znatelné zlepšení vzhledu pokožky! Těchto úspěchů je dosaženo patentovanou technologií- světová novinka, synergií 5 - ti funkcí přístroje, unikatních přípravků BDR s nanotechnologií ( až 15 ošetření ) a profesionální aplikace.
 
Základem koncepce BDR je unikátní kombinace chemického a nechemického peelingu pro dokonalé vyčištění pleti. Dalším krokem v ošetření jsou sterilní mikrojehličky, vytvářející desetitisíce malých kanálků ( perforace) v horní vrstvě pokožky pro průnik aktivních a výživných sér a současně aktivizují přirozený regenerační proces obnovy pokožky . BDR produkty s nanoséry se okamžitě absorbují do spodních vrstev pokožky jako u injekční mezoterapie. Ošetření není bolestivé a efekt přetrvává několik měsíců. Doporučujeme 3-4 aplikace po 7-10 dnech dle stavu pleti.
 

Na co lze omlazení BDR v kombinaci s kmenovými buňkami použít

  • redukce mimických a noseretních vrásek
  • sjednocení tónu pleti
  • léčba akné
  • jizvy po akné a neštovicích
  • prevence vzniku nových vrásek
  • vypnutí a hydratace pleti
  • rozjasnění pokožky